PAX eREPORTS
Systemowość. Przyspieszenie. Prostota.

Projektowanie i generowanie zestawień faktur, list zamówień czy innego rodzaju raportów zapewni moduł PAX eREPORTS. Za jego pomocą można stworzyć nawet najbardziej rozbudowane szablony gotowe do wydruku lub zamieszczenia w systemie biznesowym. A co ważne, nie wymaga wiedzy specjalistycznej z zakresu modelowania graficznej strony raportu.

   

Element raportowania jest niezbędną częścią funkcjonowania każdej firmy, zarówno w obrębie jej własnej organizacji, jak i na polu współpracy z klientem. Narzędzie PAX eREPORTS usprawnia i przyspiesza zadania skoncentrowane na tworzeniu wszelkich zestawień i podsumowań. Dzięki aplikacji designera z łatwością można zaplanować układ, elementy, źródła pobierania danych, by następnie wygenerować i przekazać do systemu gotowy szablon raportu.

W momencie aktywacji opracowanego raportu, pobiera on dane ze źródeł m.in. takich jak MS Access, XML database, OLE DB, MS SQL, ODBC oraz MySQL. Po wygenerowaniu gotowy raport może zostać wydrukowany czy też zamieszczony w systemie, a tam w zależności od potrzeb porównywany czy też uzupełniany nowymi informacjami.