PAX CMS
Zarządzanie. Content. Profesjonalizacja.

Platforma PAX może zostać rozbudowana także o system do zarządzania treścią, umożliwiający w łatwy sposób utworzenie aplikacji webowej. Posługując się wyłącznie wizualnym narzędziami, użytkownik jest w stanie zaprojektować cały portal. W tym celu nie jest mu potrzebna znajomość języka programowania, za pomocą którego profesjonalnie są budowane strony internetowe.


   

PAX DOCUMENT MANAGEMENT
Repozytorium. Kontrola. Porządkowanie.

Modułem odpowiedzialnym za gromadzenie dokumentów jest PAX Document Management. Narzędzie to umożliwia prześledzenie historii każdego dokumentu od momentu jego rejestracji, zapamiętując nowe wersje plików.

Zamieszczając dokument w systemie, można go sklasyfikować i przyporządkować odpowiedniej grupie użytkowników. Pax Document Management będzie ukazywał dane dotyczące każdej umowy, wniosku zlecenia, nie tylko datę ich utworzenia i nazwisko autora. Rejestrowane są informacje na temat każdej modyfikacji i wersji danego dokumentu.

Moduł ten zabezpiecza archiwum każdej firmy, jednocześnie sprawiając, że wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się w jednym miejscu, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas na ich uporządkowanie oraz łatwiejsze wyszukiwanie.PAX Notification Engine
System. Kontrola. Powiadomienie.

Przypomnienie o ważnym spotkaniu, terminie płatności faktury czy informacje dla współpracowników można przekazać poprzez system powiadomień, czyli PAX Notification Engine. Narzędzie oferuje trzy kanały komunikowania: web, e-mail i sms, za pomocą których można tworzyć wiadomości systemowe i użytkownika.

W panelu dostępne są funkcjonalności umożliwiające planowanie powiadomień pod kątem treści, adresatów, czasu wysyłki. Dostępna jest także historia komunikatów już wysłanych.